دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، روز گذشته تشکیل جلسه داد و نسبت به تغییرات اخیر در کابینه ابراز نگرانی کرد. شرح آنلاین : دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، در جلسه خود پس از مرور اخبار هفته گذشته از جمله اخبار شورا و شهردار تهران، به بحث و بررسی پیرامون ۴ گزینه […]

دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، روز گذشته تشکیل جلسه داد و نسبت به تغییرات اخیر در کابینه ابراز نگرانی کرد.

شرح آنلاین : دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، در جلسه خود پس از مرور اخبار هفته گذشته از جمله اخبار شورا و شهردار تهران، به بحث و بررسی پیرامون ۴ گزینه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی، برای تصدی وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، راه و شهرسازی، اقتصاد و وزارت صنعت، معدن و تجارت پرداختند.

اعضای دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت، گزینه‌های پیشنهادی دولت را امیدآفرین ارزیابی نکرده و نسبت به وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های «صنعت، معدن و تجارت» و «راه و شهرسازی» ابراز نگرانی کردند.

اعضای دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت، نگرانی در مورد وزیر پیشنهادی برای وزارت «صمت» از جهت امکان توزیع رانت در آن و تردید در ضدفساد بودن وی را از شدت بیشتری برخوردار دانستند.

در این جلسه، اعضای دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت تأکید کردند که با توجه به دیدار اخیر حسن روحانی با فعالین سیاسی اصلاح‌طلب و بیان انتقادات و نگرانی‌های گروه‌های حامی رئیس جمهور در آن جلسه، انتظار می‌رفت وی گزینه‌های مناسب‌تری را جهت تصدی این وزارتخانه‌های مهم و کلیدی اقتصادی به مجلس معرفی کند.