فارس، (شرح آنلاین) - در پی حادثه آتش سوزی در بازار تاریخی تبریز نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در پیامی خواستار کمک به خسارت دیدگان این حادثه شد.

در پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی  و امام جمعه تبریز آمده است:

اینجانب از اعماق دل، در حادثه‌ تلخ و مصیبت‌بار به مردم تبریز بخصوص اهالی متدین و انقلابی بازار تبریز از درگاه خداوند متعال صبر مسئلت دارم و از همه‌ دستگاه های متولی و کسانی که می‌توانند به نحوی در کم کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست می‌کنم که به یاری خسارت دیدگان بشتابند.           

شب گذشته بار دیگر شعله های سرکش و خشمگین و سوزان آتش خواب را از چشم اهالی بازار، مسئولان شهر تبریز و خصوصاً انسان‌های فداکار در لباس آتش نشان، ربود.

صحنه های فداکارانه که بخشی از آن را شخصاً از نزدیک شاهد بودم؛ دیشب قلب همه خدمتگزاران نظام در هر لباس و هر مسئولیتی در بازار بزرگ و سرپوشیده تبریز ، راسته ایکی قاپیلی، دالان سقط فروشان و بخشی از دالان میانی تپید تا بعد از ساعت ها تلاش خستگی ناپذیر شعله های آتش مهار شود.

آتش نشانان قهرمان از شهرداری، پتروشیمی، پالایشگاه، یگان‌های امداد نیروی انتظامی، جمعیت هلال احمر، ارتش و سپاه دلاور و همه دستگاه‌های اجرایی با تلاشی ۵ ساعته آتش را خاموش و آرامش را بار دیگر به بازار بازگردانند.

اینجانب از اعماق دل، در حادثه‌ تلخ و مصیبت‌بار به مردم تبریز بخصوص اهالی متدین و انقلابی بازار تبریز از درگاه خداوند متعال صبر مسئلت دارم و از همه‌ دستگاه های متولی و کسانیکه میتوانند به نحوی در کم کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست میکنم که به یاری خسارت دیدگان بشتابند.

پیام نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی در مورد آتش‌سوزی بازار تبریز

 

منبع: فارس

الف خ ۷۲ /