×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false

جای سوال است چرا بعد از حضور کمرنگ ناظرین شما در بازار همان روز با افزایش حداقل سی درصدی مواجه می شویم آیا رابطه ای بین نظارت شما وگرانی بازار وجود دارد؟

آیا درنظارتتان بربازار دستور قانونی گران شدن بادرصد مشخص صادر می کنید که اینگونه آنی قیمتها بالا میرود؟

بعد از تبلیغات گسترده دستگاه نظارت بر بازار مبنی بر مبارزه باگرانفروشی وحضور ضعیف ومقطعی برخی ناظرین بسیاری از مایحتاج عمومی بیش از سی درصد وبرخی تاصد در صد افزایش قیمت داشته است.

هندوانه دوهزارتومانی را در کمتر ازچندساعت به چهار هزارتومان رساندید، سیب زمینی، پیاز، گوجه فرنگی و…که داشت به یک نرخ متعادلی می رسید با حضور ناظرانتان رشد پنجاه درصدی پیدا کردند. شما که نمیتوانید بازار را کنترل کنید حداقل می توانید به آن کاری نداشته باشید و رهایش کنید.

اختلاف قیمتها در بازار همه را جز شما که مسئولید متعجب کرده است. فاصله صدمتری دو مغازه و اختلاف پنجاه درصدی قیمت ازجمله آشفتگی بازار است.

تاچند وقت پیش دستفروشان ورودی شهرمیوه وتره بار را باقیمت مناسب به مردم عرضه می کردند اما با حضورتان در بازار و عدم برخورد با گرانفروشی آنها را هم به گرانفروشی ترغیب کردید.

چرا این بازار اینگونه آشفته و بی صاحب شده است؟ چرا ایلام از لحاظ گرانی در صدر استانهای برخوردار قرار گرفته است، نکند این هم جزیی از محرومیت ایلام است که سالهاست آن را یدک می کشد؟!

حضرات محترم اگر نمی توانید به وظایف ذاتی خود که بابت آن حقوق کلان می گیرید عمل کنید حداقل آن را رها کنید،این مردم خون داده اند بهترین جوانها را تقدیم انقلاب کرده اند انتظار ندارند با بی تفاوتی شما شاهد این آشفتگی درمعیشت مردم باشند.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد